מי אנחנו?

גלובוס הינה חברה מובילה בתחום שיווק ושירות לבקרת איכות ולכל מגוון תהליכי בקרת האיכות. כמו כן עוסקת חברת גלובוס בפיתוחי תכנה ותהליכי אוטומציה הקשורים לתהליכי אבטחת איכות. מערכת ניהול האיכות של גלובוס עומדת בתקני האיכות של תקן ישראלי 2015 ISO 9001.

תחומי הפעילות המרכזיים של החברה

  • שיווק ותמיכה בכלי מדידה מדוייקים, על כל מגוון האפשרויות המכאנים, האלקטרונים והאופטים.
  • ציוד לבדיקת חומרים
  • מכונות מדידה ממוחשבות
  • ציוד בדיקה למתכת, פלסטיק, גומי וטקסטיל
  • ציוד סימון והטבעה בלייזר
  • ציוד דפינה מדוייק לתהליכי עיבוד שבבי ויצור תבניות
  • פיתוחי תכנה יעודיים על פי דרישות הלקוח לתהליכי הבקרה והאוטומציה
  • החברה מתפעלת מערך פיתוח שיווק ותמיכה טכנית עבור מגוון המוצרים אותה היא מספקת

חוג הלקוחות של גלובוס

חוג לקוחות החברה כולל את כל מנגנוני התעשייה בארץ ובנוסף לכך גם מכוני המדע והפיתוח השונים בתחומי המתכת, המדיקל, הפלסטיק והגומי. ניתן לומר כי חברת גלובוס מעורבת בכל טכנולוגיות בדיקות החלקים ובמתן הפתרון הטכני לדרישות הלקוח.

גלובוס הוקמה ע"י מר ווילי ירוחם ז"ל כבית מסחר זעיר לכלים טכנים למפעלים גדולים וקטנים וכן לבתי מלאכה שונים בתחום המתכת בכל רחבי הארץ ובמתן הפתרון הטכני לדרישות הלקוח.

1944
img
1965

גלובוס התאגדה לחברה בשם גלובוס ציוד טכני בע"מ והחלה בשיווק והתמחות בציוד מדידה מתוצרת Mitutoyo יפן.

img

עם פרישתו של מייסד החברה, עבר ניהול החברה לידי בנו מר אלי ירוחם והחברה המשיכה בצמיחתה עד לביסוסה כחברה המובילה בתחום המדידות בארץ.

1971
img
1986

הדור השלישי החל להצטרף לצוות העובדים ולהשתלב בתחום ניהול הלוגיסטיקה , מיחשוב ותוכנה ובמקביל החלה גלובוס בהקמת בית תוכנה לפיתוח מוצרי תוכנה למוצרי המדידה השונים.

img

גלובוס עוברת למשרדים חדשים הממוקמים ברחוב מדינת היהודים בהרצליה פיתוח, בתקופה זו פותחת החברה מרכז משלוחים ומחסן מתקדם, מעבדת תיקונים, מרכז הדרכה עבור לקוחות החברה וכן אולם תצוגה מרשים למוצרי החברה.

2000
2014

גלובוס ציוד טכני ומכשירי מדידה בע"מ עוברת למשכנה החדש בא.ת. קדימה במבנה של 1400 מ"ר ואולם תצוגה ענק בו ניתן להתרשם ממגוון רחב ביותר של מכונות וציודים.

האחים ערן ואסף ירוחם הינם הבעלים והמנהלים של חברת גלובוס ציוד טכני.

2015

הצוות שלנו

ערן ירוחם

בעלים ומנכ"ל משותף eran@globus.co.il

אסף ירוחם

בעלים ומנכ"ל משותף assaf@globus.co.il

שמוליק קציר

מנהל מכירות וטכנולוגיה shmulik@globus.co.il

משה דראל

מנהל מכירות בדיקות חומרים moshe@globus.co.il

חיים מזרחי

מנהל מח' פיתוח תוכנה haim@globus.co.il

חגי אנגרסט

מנהל מח' שרות hagay@globus.co.il

חזון החברה

חזונה של חברת גלובוס ציוד טכני , לשמר ולהעמיק את מעמדה, על ידי חתירה מתמדת לצמיחה וחדשנות, תוך שמירה על הקוד האתי המלווה את החברה והינו חלק מתפיסת עולמה התרבותי והעסקי.

גלובוס ציוד טכני מסתכלת קדימה לעבר 70 שנות ההצלחה הבאות, החברה שואפת להמשיך ולהוביל במתן מענה לצרכי התעשיה הישראלית תוך שימוש בידע ובניסיון המצטבר שברשותה.

אנו מתמקדים בלקוחותינו ובצרכיהם ושואפים לפתח מערכת יחסים פתוחה, אמינה ונאמנה המבוססת על הקשבה, ואכפתיות לקיים עם לקוחיתנו ושותפינו העסקיים מערכת יחסים המושתתת על הוגנות, אמינות ומחויבות משותפת להצלחה.

לצורך הגשמת החזון משקיעה החברה בעובדים, כי הצלחתה היא תוצאה ישירה של הישגיהם.

צרו קשר

דילוג לתוכן