הכלים שיעזרו לכם לעצב את החלל בעזרת צבע

כיף לגור בבית שהחדרים והחלל המשותף מעוצבים. לפעמים לא חייבים לעצב את החללים השונים בהחלפת רהיטים יקרים. בהחלט ניתן להשתמש בטכניקות מגוונות של צביעת קירות המעניקים בדיוק את האווירה שאתם מחפשים עבור החדר. על מנת להגיע לתוצאות יפות, מדויקות ומקצועיות, חשוב לעשות שימוש בכלי מדידה מותאמים ומדויקים. ריכזנו עבורכם במאמר זה מספר כלים שיסייעו בצביעה מוצלחת ומעוצבת.

קליבר דיגיטלי

הקליבר הדיגיטלי הוא למעשה סוג של סרגל ארוך שניתן לפתוח לפי הגודל שאנו זקוקים לו והוא מאפשר לכם לבצע מדידות מדויקות בעבודות של שיפוץ דירה וגם צביעת דירה. אם אתם רוצים לצבוע באופן אומנותי קירות מסוימים בחדר בגובה מסוים או עובי מסוים, בעזרת הקליבר ניתן למדוד את האורך והרוחב של האזורים המיועדים לצביעה ולסמן אותם טרם הצביעה.

לקליבר הדיגיטלי יש צג המראה באופן ברור את הסנטימטרים או המילימטרים לאורך הקיר. בעזרת הקליבר תוכלו ליצור על גבי הקיר פסים צבעוניים בעובי מדויק או צורות גיאומטריות מדויקות. צבעי מקצועי בעת צביעת דירה המתבססת על עיצוב באמצעות צבע, משתמש רבות בקליבר.

אינדיקטור למדידת זוויות

בשנים האחרונות אנו רואים טרנד עיצובי בצביעת קירות שבו בוחרים בקיר אחד כקיר כוח ובו מציירים צורות גיאומטריות מגוונות. צורות גיאומטריות בנויות מקווים מדויקים בגדלים מסוימים. בצביעה של קיר כוח הכולל צורות גיאומטריות, אנו רוצים ליצור דיוק בין הצורות השונות, הזוויות שלהם וגודלם.

אינדיקטור למדידת זוויות מאפשר לכם למדוד את הזוויות של הצורות בדרך מדויקת וכך ליצור את אותה הצורה בכל פעם בצורה אחידה. האינדיקטור למדידת זוויות יכול לעזור במיוחד כאשר מדובר על משולשים, מרובעים ומצולעים שהחיבור בין הקווים מתבסס על גודל של זווית.

מד עובי צבע

מד עובי צבע הוא כלי מדידה מאוד חשוב כאשר צובעים קירות ויוצרים בהם עיצוב. צביעה אומנותית שונה מצביעה רגילה. בצביעה רגילה הצבעי צובע את הקיר בצבע אחד אחיד, לרוב בצבע לבן. בצביעה כזו טעויות ואזורים שצבועים פחות טוב, לא נראים באופן ברור מאוד לעין. כאשר הצביעה היא אומנותית ולכל אלמנט יש גוון צבע אחר, הדיוק הופך למאוד משמעותי. פעמים רבות קיימת הנטייה להניח כמות צבע גדולה יותר מהרגיל. מד העובי עוזר לנו להבין מה עובי הצבע שנמצא על המשטח.

לפעמים כדאי לתת למומחים לבצע את הצביעה עבורכם

אם אתם רוצים שצביעת הדירה שלכם תצא מדויקת, כדאי לכם לשקול הזמנה של צבעי. נשאלת השאלה, כמה עולה צבע לדירה הכולל עיצוב אומנותי? כמובן שטווח המחירים לצביעה אומנותית שונה מהעלות של צביעה רגילה בשל ההשקעה בכל פרט ופרט. בעלות לוקח בחשבון הצבעי את כמות החדרים והאם מדובר בעיצוב מסובך או דיי פשוט. צביעה אומנותית לכל הבית עשויה לעלות בין 2000 שקלים ל-5000 שקלים.

המאמר באדיבות חברת תצבע לי:  https://www.home-painting.co.il

צרו קשר

דילוג לתוכן